Smok Fetch Mini Kartuş Nedir

Smok Fetch Mini Kartuş Nedir

Smok Fetch Mini Kartuş Nedir

Pod Mod Elektronik Sigara

 

Elektronik sigara çeşitlerinden biri olan  , tek kullanımlık ve doldurulabilir likit kartuşlara sahiptir. Kullanım ömrü dolan kartuş değiştirilerek yenisi takılmalıdır. Pod Mod kullanım kolaylığı, güvenilirliği ve sigaraya en çok benzeyen elektronik sigara olması nedeni ile çok tercih edilmektedir.

 

 Pom Mod elektronik sigaranın usb portu ile bilgisayarda şarj olma özelliği de kullanım avantajlarından biridir. Likit yankı bulunmadığı için oldukça hafif ve ince olması Pod Mod'un elde tutulmasını ve taşınmasını kolaylaştırır. Her açıdan pratikliği ile diğer elektronik sigaralara göre öne çıkan Pod Mod genç kesim tarafından da fazlaca kullanılmaktadır.

 

 Pod Mod Kullanımı ve Çeşitleri

 

 Pod Mod elektronik sigarada belirli bir nefes çekim noktası yoktur. Bu ne demektir? İçe çekilecek olan duman ısınarak yukarıya doğru çıkar ve nefes çekimi yapılacak olan noktaya kadar ulaşır. Ayrıca likit seviyesi bittiğinde değiştirilerek kullanılması ile kullan at kolaylığı sağlar. 3D efektli estetik görünümü ile en iyi tasarlanan pod sistemli elektronik sigaradır diyebiliriz. 3.7 ml kapasiteye sahip  özelliği ile doldurularak yeniden kullanılabilmesi de uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0