Su Tesisatçı Hizmetleri : Özenişler Tesisat

Yeni yapılan binalarda ve eski binaların su tesisatlarının yenilenmesinde, artık kullanımı mecbur hale gelen Doğalgaz hattının kurulmasında önemli rol oynayan su tesisatçı hizmetleri yaygın hale gelmiştir. İnşaatın başlamasıyla birlikte,

Su Tesisatçı Hizmetleri : Özenişler Tesisat

Yeni yapılan binalarda ve eski binaların su tesisatlarının yenilenmesinde, artık kullanımı mecbur hale gelen Doğalgaz hattının kurulmasında önemli rol oynayan su tesisatçı hizmetleri yaygın hale gelmiştir. İnşaatın başlamasıyla birlikte profesyonel olarak bu hizmeti yürüten firmalar uzman kadrosu ile evlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladıkları projeler doğrultusunda kullandıkları kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliği bir araya getirerek en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Bu hizmetleri sadece kurulum aşamasında değil, kurulum eve gelen landıktan sonra herhangi bir arıza durumunda sorunu tespit ederek en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadırlar.

Teknolojik Gelişmelerle Su Tesisatçı Hizmetleri 

Çoğu kişilerin evlerinde veya işyerlerinde başına gelen su kaçağı bulma için  su tesisatçı hizmetleri devreye girmektedir. Eskiden su kaçağının tespit edilmesi için çoğu yerin kırılması gerekmekteydi. Artık teknolojik gelişmelerle su kaçağının nerden kaynaklandığı anında tespit edilmektedir. Bunun yanında tuvalet, banyo ve mutfak gibi atık su giderlerinin tıkanması durumunda eski yöntemlerden ziyade kullanılan yeni yöntemler sonucunda kesin sonuçlara ulaşılmaktadır. Kış aylarının gelmesi ile birlikte ısınmada ısı kaybının önlenmesi ve peteklerin daha hızlı ısınmasını sağlamak petek temizliği yapılmaktadır. Eskiden petekler tek tek sökülür yer su olur veya kirlenirdir. Artık petekler sökülmeden bulunduğu yerden temizlenme imkânı bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin yanında sizler için büyük ancak firmalar için küçük sorunları da çözüme kavuşturmaktadırlar. Su musluğunuzun arıza yapması, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, su sayacının takılması, klozet tesisatının montajı, kış aylarında donan suların açılması gibi birçok alanlarda hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerin yanında kaloriferli evlerin doğalgaza dönüşümü ile ilgili olarak proje dâhilinde gerekli olan sıcak ve soğuk su hattını çekerek gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kullanıma açmaktadır. Yeni doğalgaz hattı çekilecek evlerde boru hatlarının geçmesi için gerekli olan delikleri açarak hatların geçmesini sağlamaktadır. Burada yapılan tüm işleri profesyonel olarak yaparak kaliteli malzemelerle minimum seviyede boru hatları açarak zarar vermeden işlerini yapmaktadırlar.  

Su Tesisatçı Hizmetleri Tercihiniz

Çevremizde birçok su tesisat işi yapan firma veya işyeri bulunmaktadır. Genellikle iyi hizmet alınan yerle çalışılmaya özen gösterilir. Verilen işi zamanında bitirmek önemli buca eve gelen ğu kadar, hizmet esnasında çalışma prensiplerine uyup uyulmadığı da gözlenmektedir. Çoğu firmalar kullandığı malzemelerin kalitesizliğinden dolayı düşük fiyat vermektedir. Fiyatlara aldanıp bu işi yaptıranlar kısa zamanda birçok sorunlar karşılaşabilmektedir. Genellikle sıcak su borusunda kullanılan borunun kalitesiz olmasından nedeni ısınma problemi yaşandığı gibi boruların çabuk paslanmasına veya çatlamasına neden olmaktadır. Su tesisatçı hizmetleri sunan firmalar teknolojik gelişmeleri takip ederek yaptıkları işlerde son teknolojik malzemeleri kullanarak kaliteli hizmet vermek istemektedirler. Bu sayede müşteri memnuniyetini kazanarak daha geniş kitleye hitap etmektedirler.

Evlerin veya işyerlerinin elektrik hattının kurulmasından sonra en önemli olan sıcak ve soğuk su hattının kurulmasıdır. İçeceğiniz suyun taşınması, atık suların gitmesi, kışın ısınmak bu hatlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu hatların sağlıklı ve düzgün olarak çekilmesi ileri de herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlayacaktır. Bunun için su kaçağı tespit hizmetleri sunan firmaları tercih edileceğinde yaptığı işlere ve referanslarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Böylelikle hem zamandan hem de paradan kazanmış olursunuz. Ayrıca yaptıkları iş sonrası verecekleri hizmetleri de dikkate almanız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2017, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0