Tarlanızdaki Pehlivan: Solis Traktör

Tarlanızdaki Pehlivan: Solis Traktör

Yanmar - Solis ortaklığı ile İzmir’in Menderes ilçesinde kurulan fabrikamızda montajları tamamlanan Solis traktörler, Hindistan’ın güçlü üretim kapasitesi ile Japonya’nın üstün üretim teknolojisini bir araya getiriyor. 

Çiftçilerin alışkın olduğu en zorlu arazilerde bile gösterdiği yüksek performansla, traktör değil adeta bir pehlivan gibi çalışarak güç ve performansı bir arada sunan Solis Traktörler İzmir Menderes’te bulunan traktör montaj fabrikasına ek, 3 ayrı ülkede bulunan montaj fabrikalarından Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında toprağa bereket katmak için yola çıkıyor. 

 

2020 tescil rakamlarına göre ilk yılında en yüksek pazar payına ulaşan firma unvanına sahip olan Solis Traktör Türkiye, “Mavi renk de bizim kırmızı da” diyerek yenilenen rengiyle güç ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam ediyor. Ergonomik yapısı ile konfor; düşük yakıt tüketimi ile ekonomiyi bir arada sunarken, Türk çiftçisinin tarladaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Solis traktörler güç ve ekonomiyi harmanlayan yapısı,  geniş yetkili servis ve bayi ağı ve her türlü arazide verimli kullanım imkanı sunan dayanıklı tasarımıyla da uzun yıllar en güçlü yardımcınız olmaya hazır.

 İkinci el traktör satışlarında marka değeri yüksek bir traktör olan Solis Traktör, pek çok ihtiyacınıza karşılık güçlü çözümler sunarken; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, rahatça ulaşabileceğiniz servis ağı ile taleplerinizi hızlıca karşılar.

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0