ZF Yedek Parça Satış Pazarlama ve Tamirat

ZF Yedek Parça Satış Pazarlama ve Tamirat

ZF Yedek Parça Satış Pazarlama ve Tamirat

TKS Makina, Ankara/Yenimahalle'de 2006 yılında kuruldu. Dünya markası iş makinesi üreticilerinin yedek parça imalatını gerçekleştirerek  ve tamiratını sürdürüyor.

 

2010 yılında faaliyete soktuğu araştırma - geliştirme tesisiyle kurumsallık kazanarak teknik anlamda yüksek performans imkanı sunan yedek parça üretimi gerçekleştirdi. Otomatik şanzıman ve debriyaj sistemiyle sürtünmeyi en aza indiren ve maksimum tasarruf minimum yakıt tüketimi avantajlarıyla üretimine devam ediyor.

 

Orijinal Ekipman Üreticisi Güvencesiyle Yerli Marka

Endüstriyel makine üreticilerinin yedek parça imalat, tamirat ve onarım hizmetini gerçekleştiren TKS Makina, %100 yerli sermayeyle kuruldu. Orijinal ekipman güvencesiyle tasarladığı yedek parça ürünlerinde daima teknolojik yenilikleri dikkate alarak hareket etmektedir.

Araç takip sistemi telematik yedek parça üretiminde üst düzey güvenlik çözümleri sunar. Bu sayede iş makinesi operatörün çalışırken yüksek verimlilik elde etmesine imkan tanır. OEM güvencesiyle yerli marka olmanın verdiği güçle faaliyetlerini sürdürür.

ZF Rulman ve Dişli Takımı Onarımı

Dünyanın önde gelen yedek parça markası ZF rulman ve dişli takımı tamiratıyla sürtünmeyi azaltan, güç yönetimini maksimum düzeye çıkaran yeni üretimlere yön veriyor.

Doğru zamanda hızlı teslimat anlayışına dayanarak imalatının yanı sıra tamirat gerçekleştiriyor. Yenimahalle'de yer alan 4 yıllık emeğin ürünü ar&ge biriminde teknolojik yenilikler ışığında çalışmalara yer verilmektedir.

70 yıllık Kore markası DOOSAN yedek parça tedarikçisi olarak %100 orijinal yedek parça imalatı gerçekleştiriyor. 

Global Yedek Parça İmalat Markası

TKS Makina sadece ülkemizde değil global sektörde de faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yedek parça üreticilerinin ortaklaşa organize ettikleri uluslararası fuar etkinliklerine düzenli katılım gerçekleştirerek dünya lideri üretimleri yakından tanıyor, milli üretimleri de dünya pazarında tanıtma imkanı buluyor. 

İran başta olmak üzere diğer Orta Doğu ülkelerine gerçekleştirdiği dış pazarlama sayesinde ülke ekonomisine de doğrudan katkıda bulunmaya devam ediyor. 

Düşük yakıt tüketimi ürünlerinin online sipariş sistemiyle doğru zamanda ve de çok hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılmasına her zaman katkıda bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0